Co bych měl vědět o dr oz dieta?

Dr Oz dietu založil Dr. Mehmet Oz, ředitel Kardiovaskulárního institutu a Doplňkový program medicíny v Presbyterianské nemocnici v New Yorku. Dr. Oz je také autorem knihy “Vy na dietu”. V této knize Dr. Oz povzbuzuje dietky, aby se soustředili na rekvalifikaci svého těla, aby potěšili přírodní potraviny a vyhnuli se těm, kteří jsou vysoce zpracováni. To dělá tím, že vyučuje dieters, aby si pamatoval čtyři hlavní body v mysli při plánování jejich jídla.

Při výběru jídla pro stravu Dr. Oz, podívejte se na potraviny, které mají méně než čtyři gramy nasycených tuků a cukru. Potraviny s vysokým obsahem nasycených tuků zvyšují hladinu cholesterolu v osobě. Jedná se o potraviny, které obsahují trans-tuky. Potraviny, které obsahují kukuřičný sirup s vysokým obsahem fruktózy, mají více než čtyři gramy cukru. Podle Dr. Oz průměrný člověk jedí 63 kilogramů kukuřičného sirupu s vysokým obsahem fruktózy ročně, což zvyšuje tělesný tuk o 33 kilogramů.

Hnědá zrna, včetně rýže a chleba, jsou povoleny na stravě Dr. Oz. Bílá zrna jsou zakázána, protože zvyšují hladinu cukru v krvi kvůli obohacení. Proces obohacování potravin zahrnuje odstranění všech přírodních vitamínů a minerálů a přidání malého množství zpět. Jediné bílé potraviny povolené na stravě Dr Oz jsou karfiol, vejce a ryby.

Na rozdíl od mnoha jiných diet, dieta Dr. Oz povzbuzuje opakování při jídle. Jedení stejných jídel každodenně trénuje vaše tělo, aby je toužilo. Doporučuje vybrat potraviny, které se vám líbí jíst a pravidelně jíst. Dr. Oz vyžaduje, abyste denně pojídalte snídani s vysokým obsahem bílkovin, abyste zabránili intenzivnímu chuti k cukru odpoledne. Jedení stejnou věcí na snídani každý den usnadňuje držení se stravy.

Dodržování stravy s doktorem Oz vyžaduje, abyste jíst svačinu 20 minut před jídlem. Tímto způsobem zabráníte přejídání jídla při jídle a zvyšuje pravděpodobnost, že při přípravě vaší stravy budete dodržovat dietu. Svačina musí být zdravým tukem a s výhodou obsahuje omega-3 mastné kyseliny, což pomáhá předcházet chuti.

Ne všechny diety jsou určeny všem. Při výběru stravy vyberte jednu, o které víte, že se můžete také držet. Dieta musí odpovídat vašemu životnímu stylu bez velkých úprav. Strava Dr Oz je velmi přísná strava, ale ukazuje výsledky. Pomáhá vám zaměřit se nejen na hubnutí, ale i na zlepšení celkového zdraví.